Formy płatności

Jak możesz zapłacić za zamówienie w Tool4you.pl?

Przelew natychmiastowy (szybka płatność on-line)

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Płatności Shoper - Po kliknięciu w ikonę Twojego banku, system przekieruje bezpośrednio do bankowego panelu logowania. Tytuł przelewu i kwota będą uzupełnione-prosimy ich nie modyfikować. Rozliczenia płatności online realizowane są przez system Blue Media S.A.

Blik

Po skompletowaniu zamówienia i przejściu do płatności automatycznie pojawi się pole płatności na kod BLIK. Kod płatności zostanie wygenerowany w aplikacji Twojego banku. Kod ten należy przepisać do pola płatności, następnie zatwierdzić go w swojej aplikacji bankowej co jest równoznaczne z dokonaniem płatności.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. W tytule płatności prosimy o wpisanie numeru zamówienia co ułatwi identyfikację wpłaty, a tym samym zapobiegnie ewentualnym opóźnieniom. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celem realizacji zamówienia.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Zapłata przy odbiorze w sklepie w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 312

Zapłata gotówką lub kartą przy odbiorze towaru w naszym punkcie odbioru. Ta forma możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z nami.

Leaselink

O dowolnej porze i dogodnym dla Ciebie miejscu 24h/7/365 załatwisz leasing całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Leaselink sfinansuje zakup do Twojej firmy poprzez leasing operacyjny, pożyczkę leasingową lub odroczoną płatność w kwocie 1000 - 50 000 zł netto.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium